ANTALYA GÜNLÜK KİRALIK
7/24 DESTEK HATTI
+90 242 259 55 90
+90 554 589 09 51

GÜVENLİK VE GİZLİLİK POLİTİKASI


Güvenlik ve Gizlilik Politikası

The Suites yönetimi müşterilerinin güvenlik ve konforuna üst düzeyde önem arz etmektedir.Tesisimizde  24 saat kapalı devre görüntüleme sistemi kullanılmaktadır.Değerli eşyaların korunması amacıyla dairelerimizde güvenli saklama kasası bulunmaktadır.

Gizliliğe önem veren müşterilerimizin bu istekleri hakkında resepsiyon yetkililerini bilgilendirmeleri yeterli olacaktır.

 

Rezervasyon Sistemi

Müşterilerimiz hakkındaki gerekli bilgileri Müşteri Kayıt Formları ve elektronik rezervasyon sistemi ile almaktayız. Müşteri kişisel bilgilerini (adı, soyadı, adresi, pasaport bilgileri, doğum tarihi, email adresi, telefon numarası), otele giriş ve çıkış tarihleri ve saatlerini vermelidir.Bu bilgiler rezervasyonun konfirme edilmesi ve Müşteri hesaplarının tutulması için kullanılmaktadır.Ayrıca rezervasyon ile ilgili herhangi bir problemin olması durumunda Müşteri ile iletişime geçilmesi için kullanılabilmektedir.

 

Müşteri online rezervasyon işlemi yapmak istediğinde, online rezervasyon sistemine aktarılmaktadır.

Check-in işlemi yapılırken Müşteri Müşteri Kayıt Formunda kendi kişisel bilgilerini doldurarak  The Suites kullanımına rıza göstermektedir.Otelden çıkışı sonrasında özel reklam kampanyaları hakkında bilgiler kendisine gönderiebilmektedir.The Suites sadece kendi reklam kampanyalarını kullanmak amacı ile Müşterinin email adresini kullanabilecektir.

 

Danışma konusunda   info@antalya-suites.com

adresini kullanabilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Liman Mah. 34.Sokak No:9 Konyaalti/Antalya-TURKİYE
+90 242 259 55 90
+90 554 589 09 51
antalya web tasarım web tasarım web tasarım antalya belek transfer belek transfer Antalya transfer Antalya transfer Alanya real estate Antalya Transfer Antalya rent a car Antalya günlük kiralık Hatay rent a car Hatay rent a car